Malé domácí spotřebiče v magazínu TOPspotrebice.cz

Záruka ETA PRODLUŽKA nově až do konce roku 2014

S dobrou zprávou přišel v těchto dnech oblíbený tuzemský prodejce domácích spotřebičů ETA. Prodloužení záruky na své produkty, které nabízel díky tzv. "PRODLUŽCE", totiž nyní platí až do konce roku 2014. Na které spotřebiče se prodloužená záruka vztahuje a jaké jsou její podmínky?

Specifická akce na výrobky Eta (tzv. PRODLUŽKA ZÁRUKY) přináší prodloužení standardní záruční doby ze dvou na tři, pět až deset let. Společnost ETA tak garantuje svým zákazníkům kvalitu produktů a benefit v podobě jistoty, že v případě poruchy bude výrobek opraven a to nad rámec zákonné dvouleté záruky. PRODLUŽKA se vztahuje na všechny produkty z aktivního portfolia značky ETA (viz. přehled na webu Eta.cz), zakoupené od 1. 5. 2012 do 31. 12. 2014.


Nárok na prodloužení záruky nevzniká automaticky po zakoupení zboží. Zákazník musí nejdříve prodlouženou záruku aktivovat prostřednitvím webu www.eta.cz a to do 30 dnů od zakoupení výrobku. Aktivaci prodloužení záruky zákazník provede vyplněním elektronického formuláře na stránkách www.eta.cz a vytisknutím získaného "certifikátu". Předložení certifikátu spolu s prodejním dokladem jsou podmínkou při uplatnění a řešení reklamace Prodlužka záruky ETA.

Oficiální web akce prodluzka.eta.cz Aktivační formulář sloužící k získání

Reklamace spotřebiče

Pro uplatnění služby PRODLUŽKA ETA je nutné navštívit nekterou z oficiálních prodejen ETA nebo pro bližší informace o postupu reklamace kontaktovat zákaznickou linku ETA na telefonním čísle +420 725 893 155 nebo e-mailem info@eta.cz, kde mu bude sdělen postup řešení reklamace. Při reklamaci zákazník předloží certifikát získaný při aktivaci služby ETA PRODLUŽKA a doklad o koupi zboží.  

Pro více informací navštivte oficiální web služby PRODLUŽKA ETA.

Autor článku: Michal Frank

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 02.02., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Záruka ETA PRODLUŽKA nově až do konce roku 2014

Zařizujete kuchyň? - Vše o kuchyňských spotřebičích od A do Z
TOPlist