Malé domácí spotřebiče v magazínu TOPspotrebice.cz

Sodastream vám zpříjemní parné dny. Kde koupit ten nejlevnější?

Trendem posledních let je velká šetrnost k životnímu prostředí. Sodovkovače jako Sodastream šetří nejen vaši peněženku, ale i přírodu. Díky tomuto přístroji odpadnou starosti s nošením těžkých lahví, které razantně zvyšují množství odpadu. 

Výrobníky sody označujeme také jako soda bary a rozdělujeme je je využití na domácí nebo komerční. Komerční sodovkovače se liší především svoji velikostí a strohým vzhledem. Naopak přístroje určené pro domácnosti jsou vyráběny v různých druzích designů a barev.

 

Sodastream? To je snadné ovládání ...

Obsluha přístroje Sodastream je velice snadná a rychlá. Způsoby nasazování lahve se mohou lišit, buď lahev zasouváme, nebo šroubujeme k tělu přístroje. Existuje i možnost použití samostatné lahve. Výhodou kvalitnějších sodovkovačů je možnost nastavení míry nasycenosti vody. Každý člen rodiny nebo návštěva bude mít nápoj přesně podle svých představ a chuti.

 

TIP: Pokud vás zajímá, kde lze aktuálně koupit nejlevnější sodovkovač Sodastream, pak navštivte některý z cenových srovnávačů, například Heuréka nebo Slewik.

Sodovkovače Sodastream na webu Slewik

Náhradní bombičky

Bombičku Sodastream s náplní zajišťující nasycenost vody můžeme koupit vyměnitelnou, která se nevyhazuje a po vypotřebování náplně se v obchodě pouze vymění za plnou, nebo jednorázovou s menším objemem, kterou je třeba po používání vyhodit. Objem bombiček vystačí na výrobu 70 – 80 litrů sycené vody, seženete ale také velikost bombičky až pro 135 litrů.

 

Příslušenství sodovkovače

K většině nových přístrojů od výrobce Sodastream  je dodávána také alespoň jedna lahev, která je obvykle vyrobena z plastu. Dokoupit je možné lahve skleněné, v nejrůznějších barevných kombinacích a designech. V nabídce jsou dnes i lahve o menším objemu, určené dětem. Výrobci nabízejí i náhradní víčka k těmto lahvím a širokou nabídku sirupů, ze které si vybere každý.

 

Zdroj: https://www.sodastream.cz/vyrobniky-perlive-vody

Autor článku: Michal Frank

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 13.08., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Sodastream vám zpříjemní parné dny. Kde koupit ten nejlevnější?

Zařizujete kuchyň? - Vše o kuchyňských spotřebičích od A do Z
TOPlist