Bílá technika a další domácí spotřebiče v magazínu TOPspotrebice.cz

Myčky nádobí – neúnavní pomocníci do každé domácnosti

Dospěli jste k rozhodnutí koupit myčku nádobí, ale nevíte si rady s výběrem té vhodné? Jako první je třeba si uvědomit, kolik místa bude budoucí myčka potřebovat a jak často bude v provozu. Zda bude vestavná nebo volně stojící a v neposlední řadě je dobré vědět, kolik do ní můžete investovat.

Jak koupit myčku nádobí za nejlepší cenu?

Dát si práci s výběrem vhodné myčky nádobí je nutnost. Často ale lidé zapomínají na to, že správným výběrem lze také ušetřit nemalé finanční prostředky. Využít lze jednorázových slevových akcí jako je například Black Friday, nebo průběžných slev u jednotlivých prodejců. Zajímavou volbou můžou být také produkty II. jakosti - tedy zboží, které bylo vystaveno u prodejce na pobočce nebo jej vrátil zákazník ve 14ti denní lhůtě. Přehled aktuálních výprodejů a akcí myček na nádobí naleznete zde.

 

Neocenitelný pomocník

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení tohoto spotřebiče, můžete si být jistí, že si ulehčíte každodenní práci a jistě také nějaké finance, díky nízké spotřebě vody a efektivnímu mytí. A čas, který mytím v myčce získáte tak můžete strávit například u televize. Obecně můžeme myčky nádobí dělit na volně stojící a vestavné. Vestavné dále řadíme na plně integrované myčky (ovládání je skryté) a myčky s ovládáním na předním panelu. 

Přehled aktuálních slev a výprodejů

Myčky nádobí - druhy

Myčky dělíme také podle jejich šířky, na standardní a úzké. Standardní spotřebiče se mohou pyšnit až 7x nižší spotřebou vody oproti ručnímu mytí nádobí. Úzké myčky na nádobí se hodí do malého prostoru a odvedou stejně dobrou práci.

 

Funkce

Obvykle tyto spotřebiče nabízí několik druhů programů a umožňují nastavení požadované teploty. Funkci odloženého startu umožní volbu přesného začátku mytí a funkce Aquastop zabezpečí myčku proti prasknutí hadice a následného vytopení domácnosti. Pokud myčka nádobí disponuje výměníkem tepla, znamená to, že spotřebuje méně energie a dokáže teplo vznikající při mytí, využít pro předehřátí studené vody.

Autor článku: Michal Frank

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 05.03., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Myčky nádobí – neúnavní pomocníci do každé domácnosti

Zařizujete kuchyň? - Vše o kuchyňských spotřebičích od A do Z
TOPlist